14.03.2012 05:07   |   Здорове життя
Автор: Тетяна Ганницька

Чорний чай допомагає схуднути

Чорний чай допомагає схуднути

КИЇВ. 14 березня. АМН. Вживання чорного чаю без додавання молока сприяє зниженню зайвої ваги, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені під час експерименту встановили, що в чорному чаї міститься велика концентрація сполук, які допомагають знизити кількість жиру, що всмоктується в кишечнику, крім того, чорний чай допомагає тримати холестерин у нормі. Однак протеїни, які можна знайти в коров'ячому молоці, зводять весь ефект до нуля. Тому фахівці не рекомендують додавати молоко і вершки в чорний чай.

Дослідники пояснили, що властивостями, що допомагає схуднути, чай зобов'язаний теафлавінам і теарубигінам. Експеримент на мишах, що вживали  жирну їжу, показав, що чай не давав їм набирати зайву вагу. 

В даний час японські вчені  працюють над створенням нових сортів чорного чаю з підвищеним вмістом теафлавинів і теарубігинів, щоб молоко не могло істотно впливати на ефективність чаю.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100