14.03.2012 10:30   |   Здорове життя
Автор: Ксенія Щербак

Прогноз для метеочутливих людей на 14 березня

Прогноз для метеочутливих людей на 14 березня

КИЇВ. 14 березня. АМН. На більшості територій України погодні умови будуть цілком комфортні для більшості людей. Лише незначні перепади температури від дня до ночі несприятливим чином позначаться на самопочуття людей, що страждають серцево-судинними захворюваннями та схильні до мігрені.

Також не слід забувати, що в перехідні періоди можливі сезонні загострення захворювань шлунку, суглобів, бронхів, серця, судин. Також у групі ризику люди з синдромом хронічної втоми, особи похилого віку і маленькі діти.

Для поліпшення самопочуття можуть допомогти водні процедури, трав'яні ванни та кислі коктейлі.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100