08.03.2012 20:31   |   Здорове життя
Автор: Дарія Шамаєва

Швидка ходьба продовжує тривалість життя - дослідження

Швидка ходьба  продовжує тривалість життя - дослідження

КИЇВ. 8 березня. АМН. дослідження організоване спільно університетами та медичними школами Австралії встановило, що ходьба у швидкому темпі дозволяє збільшити тривалість життя людини. Про це пише Natural News.

Контрольна група була сформована з 1705 чоловіків у віці від 70 років. Дослідники поставили їм різні нормативи по швидкості щоденної ходьби і контролювали хід їх виконання, паралельно аналізуючи зміни в їх стані здоров'я.

Оптимальні зміни в стані організму членів контрольної групи починали спостерігатися в тому випадку, коли швидкість ходьби становила 2,9 км / год, що еквівалентно ходьбі в прискореному темпі. Разом з тим найбільш позитивні результати були відзначені в групі літніх людей, які щодня здійснювали прогулянки зі швидкістю 4,83 км / год, що вже можна класифікувати як швидку ходьбу.

Згідно з офіційними підрахунками, літні люди, що рухалися зі швидкістю перевищувала 3 км / год, протягом п'яти років дослідження вмирали рідше на 23% середньостатистичних значень. Що ж стосується піддослідних, які щодня здійснювали піші прогулянки зі швидкістю близько 5 км / год, то в цій групі жоден з членів не помер під час дослідження, хоча спочатку стан здоров'я всіх представників контрольної групи було приблизно однаковим.

Фахівці переконані, що регулярна ходьба здатна істотно скоротити ризик розвитку безлічі захворювань, а також зміцнити стан організму при численних захворюваннях, а також у випадку з літніми людьми.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100