08.03.2012 19:45   |   Здорове життя
Автор: Ольга Завгородня

Схуднення відбувається під час сну

Схуднення відбувається під час сну

КИЇВ. 8 березня. АМН. Під час сну жінки, що нещодавно народили, худнуть. Такі результати досліджень оприлюднили вчені з Медичного центру Університету Чикаго, повідомляє HealthDay News.

Американські вчені в ході дослідження молодих матерів виявили, що матусі, які сплять 5 і менше годин на добу, набагато довше утримують вагу, набрану під час вагітності, ніж ті, хто спить 7 і більше годин.

Під час дослідження лікарі спостерігали за вагою 940 жінок. Через рік після народження малюка 124 з них зберегли 5 і більше кг, набраних під час вагітності.

Вчені пов’язують такі результати з тим, що зменшення кількості сну може викликати зміни на рівні гормонів, залучених у контроль за апетитом.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100