03.02.2012 11:00   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Еколог: кухня – найнебезпечніше місце в оселі

Еколог: кухня – найнебезпечніше місце в оселі

КИЇВ. 3 лютого. АМН. Найшкідливішим для здоров’я людини серед приміщень квартири є кухня. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив Директор Українського інституту екології людини Михайло Курик.

"Ми маємо методику об’єктивного визначення енергоінформаційних полей у приміщенні. Будь-яку кімнату можна протестувати за допомогою води. Ми проводили тести, і виявилось, що найбільш негативний вплив у квартирі має приміщення, де найбільше електромагнітних пристроїв. І на першому місці завжди знаходиться кухня. На останньому – туалет і санвузол, де майже немає електромагнітних полів", - повідомив М. Курик.

За словами експерта, електричні прибори випромінюють енергоінформаційні поля, які можуть по-різному впливати на здоров’я людини.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100