19.12.2014 17:00   |   Коментарі
Автор: Тетяна Ганницька

Пацієнти хворі на гепати погрожують Держлікслужбі позов до суду

Пацієнти хворі на гепати погрожують Держлікслужбі позов до суду

КИЇВ. 19 грудня. АМН. Якщо голова Держлікслужби Михайло Пасечник не виконає ухвалу суду щодо повернення на ринок українського препарату від гепатиту “С” “Альфапегу” — йому варто чекати нового позова від пацієнтів за невиконання рішення суду. Про це у коментарі УНН заявив президент “Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів” Віктор Сердюк.

За словами В.Сердюка позов за невиконання рішення суду треба подавати прямо сьогодні.

“Уже є рішення суду щодо скасування рішення МОЗу про скасування реєстрації препарату („Альфапег“, — ред.). Держлікслужба досі цього не зробила. Препарат на ринки досі не повернутий. У нас декілька десятків пацієнтів. Які до нас звернулися щодо погрози зникнення препарату. Тому, потрібно за невиконання рішення суду Держлікслужбою знов звертатися до суду при чому швидко і терміново”, — наголосив він.

Також, В.Сердюк наголосив, що Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів готові підтримати пацієнтів юридично і супроводжувати позовні відносини.

“Ми зараз звертаємося до пацієнтів і готові супроводжувати їхні позови по відношенню і до Мінохорони здоров’я і по відношенню Держлікслужби. Нам головне — щоб вони отримали доступ до препарату законними способами, і один із законних способів — це новий позов до суду”, — пояснив В.Сердюк.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, Держлікслужба не виконує ухвалу суду щодо українського препарату проти гепатиту.

Сам голова Держлікслужби М. Пасічник відмовився коментувати зазначену ситуацію.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100