22.12.2014 21:01   |   Коментарі
Автор: Тетяна Ганницька

В Уряду відсутнє розуміння необхідності добудови “Охматдиту” — Опікунська рада

В Уряду відсутнє розуміння необхідності добудови “Охматдиту” — Опікунська рада

КИЇВ. 22 грудня. АМН. Бюджетного фінансування будівництва нового корпусу “Охматдиту” швидше за все не буде, і новий Уряд далекий від думки, що це будівництво потрібно продовжувати. Про це УНН розповіла член Опікунської ради “Охматдит” Олена Мацибох.

За її словами, джерело фінансування будівництва “Охматдиту” потрібно шукати шляхом залучення інвестицій або коштів під держгарантії.

“Інтуїція підказує, що в майбутньому році гроші не виділять з бюджету. Хіба що знайдуть якісь інші способи, але це залежить від політичного бажання і можливостей тих людей, які зацікавлені в цьому будівництві. Це якісь інвестиції під держгарантії, або якісь додаткові доходи від нових лотерей, або щось таке. А ось просто так взяти і статтю в бюджеті виділити — не думаю”, — вважає Олена Мацибох.

Вона також заявила про те, що реакція нового міністра охорони здоров’я О.Квіташвілі на проблему “Охматдиту” поки свідчить про те, що він не бачить необхідності добудови нового корпусу дитячої лікарні.

“Справа в тому, що новий Уряд далекий від думки, що потрібно продовжувати будівництво. Судячи з розмов з Прем’єром, Мінфіном, новим міністром охорони здоров’я, розуміння важливості завершення будівництва немає. Вони вважають, що це просто ще одна клініка. Їхній аргумент про те, що у нас тисячі лікарень, які потрібно реконструювати або закривати, або переобладнати і так далі. Навіщо нам будувати ще одну нову? Вони не розуміють, що це абсолютно якісно інший рівень і вирішує абсолютно інші завдання, які зараз не вирішуються. І жодна лікарня в країні їх вирішити не зможе, як би ми їх не переобладнали. І питання не в тому, що ця лікарня чи інша, питання в тому, що поки такої лікарні не буде — не буде лікування дуже-дуже багатьох видів захворювань”, — сказала Олена Мацибох, додавши що “з ним (О.Квіташвілі - ред.) розмовляли члени нашої Опікунської ради, які тепер народні депутати — це Корчинська, Гопко і так далі. Поки його перша реакція була така. Можливо, його переконають”.

Нагадаємо, як раніше повідомляв УНН, у “Самопоміч” заявляють про необхідність пошуку шляхів фінансування “Охматдиту”.

Раніше, народний депутат О.Корчинська заявила про необхідність передбачити окрему статтю бюджету для добудови лікарні “Охматдит”.

Як відомо, австрійський уряд висловив готовність профінансувати добудову “Охматдиту”.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100