20.01.2015 23:40   |   Коментарі
Автор: Тетяна Ганницька

В отруєнні людей в Бортничах винен забудовник - Київводоканал

В отруєнні людей в Бортничах винен забудовник - Київводоканал

КИЇВ. 20 січня. АМН. Забудовник винен у тому, що питною водою у київському мікрорайоні Бортничі отруїлися місцеві жителі. Таку думку висловила в коментарі кореспонденту УНН радник голови правління ПАТ "Київводоканал" з питань інформаційної політики Вікторія Яковлєва.

За її словами, слідство визначить винного, але, на її переконання, відповідальність на забудовнику цього мікрорайону.

"Забудовник, на чиїй території це відбулося. Якщо я щось будую, то я огороджую клаптик землі і повинен за цим дивитися. Навіть тоді, коли не відбувається будівництво. А там каналізаційна мережа не наша, дощова каналізація не наша. Поруч наша свердловина",- зазначила вона.

Представник "Водоканалу" також розповіла, що після прикрого випадку вони виявили врізку у дощовій каналізації, тобто приватний сектор скидав свої стоки у дощову каналізацію. Крім того, за ії словами, була переповнена фекальна каналізація, з якої у дощову каналізацію відбувся перетік стоків. А вже потім було забруднено свердловину артезіанської води номер 50.

Так В.Яковлєва пояснила їхню версію забруднення.

"Каналізаційні стоки після забруднення пішли в дощову каналізацію. Після цього відбулося забруднення 50-тої свердловини",- прокоментувала вона.

Радник додала, що всього в Бортничах три свердловини, вода в яких не заражується. Система водозабезпечення є локальною і не пов'язана з центральною системою водопостачання Києва. Ця система є застарілою.

Нагадаємо, кілька десятків мешканці Бортничів були госпіталізовані з гострою кишковою інфекцією через вживання неякісної питної води.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100