20.01.2015 23:44   |   Коментарі
Автор: Тетяна Ганницька

Тендер на нового забудовника "Охматдиту" ще не оголошений - О.Квіташвілі

Тендер на нового забудовника "Охматдиту" ще не оголошений - О.Квіташвілі

КИЇВ. 20 січня. АМН. Україна шукає інвестора для добудови корпусу дитячої лікарні "Охматдит", однак поки що ще не оголошено тендер на нового забудовника для продовження будівництва цього закладу. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі, передає УНН.

"Я про це (пошук інвестора для добудови лікарні - ред.) сказав лише тиждень тому. За один тиждень жодна країна інвестора не знаходила. Навіть країна, де немає війни і де все прекрасно і все розвивається", - сказав міністр.

Він зауважив, що поки не може з упевненістю сказати, чи буде цей комплекс добудований до кінця цього року.

"Поки не знаю. Треба шукати інвестора", - зазначив міністр.

О.Квіташвілі також повідомив, що поки що не оголошено тендер на нового забудовника "Охматдиту".

Нагадаємо, раніше О. Квіташвілі заявив про необхідність притягнення до кримінальної відповідальності тих людей, які не добудували корпуси дитячої лікарні "Охматдит" та розкрадали гроші.

Крім того, напередодні, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив про те, що Австрія може добудувати "Охматдит" під держгарантії.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100