16.02.2015 22:03   |   Коментарі
Автор: Тетяна Ганницька

У випадку із І.Щепотіним потрібно буде провести розслідування — нардеп

У випадку із І.Щепотіним потрібно буде провести розслідування — нардеп

КИЇВ. 16 лютого. АМН. Народний депутат Верховної Ради України Ігор Шурма наголосив, що потрібно провести розслідування стосовно людей, які увірвалися до операційної та не дали змоги хірургу-онкологу Ігорю Щепотіну прооперувати паціентку. Про це він сказав у коментарі УНН.

За словами нардепа, якщо у І.Щепотіна завершився контракт на посаді директора НІР, то це не означає, що він не може виконувати своїх лікарських обов’язків та рятувати людям життя.

“Ніхто ніколи не ставив під сумніви професійні можливості Ігоря Щепотіна. Наскільки мені відомо, він широко відомий не тільки в Україні, а й поза її межами, він входить до десятки кращих онкологів світу. Я думаю, чужі люди, які є в операційній чи в передопераційній — це є нонсенс. Для мене це незрозуміло, і для мене це неприпустимо. Звичайно, у цьому випадку потрібно буде провести розслідування, і ніхто не має права заборонити людині виконувати свою роботу. Тому, якщо Щепотін звільнений як директор, то це ще не означає, що він не має права працювати у цьому Інституті як хірург і рятувати людям життя”, — наголосив він.

За словами нардепа, такі підходи є неприпустимими — це не європейський вектор розвитку, а в Азії за таке б розстріляли.

“Щепотін може не виконувати обов’язки директора по закінченні контракту, і там справа за судом. А Щепотін-лікар —жодного стосунку до цього не має. Як правило, всі керівники, по-моєму, це 0,25% від ставки повинні практикувати. Він є лікар, він виконує свої обов’язки, він рятує людині життя. Ось ми йдемо у європейському векторі, принаймні так декларують люди, які прийшли до влади. І чи є це європейським стандартом, коли в операційну приходять люди з камерами і намагаються завадити людині виконувати свою професійну діяльність. Це не Європа, це навіть не Азія. Бо якби це була Азія, то цих людей за такі речі розстріляли б”, — сказав І.Шурма.

Як повідомляв УНН, Екс-директора Національного інституту раку професора Ігоря Щепотіна новопризначене керівництво НІР проінформувало про звільнення з Національного інституту раку безпосередньо в операційній, коли тривало хірургічне втручання одній із пацієнток лікарні. І.Щепотін повідомив, що все це відбувалося в присутності камери журналістів одного з центральних телеканалів.

Як підтвердили УНН у лікарні, на виклик родичів пацієнтки прибув наряд міліції. Правоохоронці відібрали пояснення у родичів та присутніх лікарів.

На уточнююче запитання, з яких причин такий випадок став можливий та чому у НІР піддають ризику здоров’я людей, у приймальні в.о. директора Інституту відповісти відмовилися.

Як повідомляв УНН, колектив НІР виступає за проведення конкурсу на посаду директора.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100