25.02.2015 22:00   |   Коментарі
Автор: Тетяна Ганницька

Маю надію, що мої знання та досвід ще будуть потрібні моїй країні — І.Щепотін

Маю надію, що мої знання та досвід ще будуть потрібні моїй країні — І.Щепотін

КИЇВ. 25 лютого. АМН. Провідний онколог України, який належить до ТОП-10 відомих онкологів світу, професор Ігор Щепотін прокоментував УНН пропозицію Державної думи РФ працювати в Росії.

За словами лікаря, він не наразі не прийняв жодної пропозиції має надію на те, що його знання та досвід ще будуть потрібні Україні.

“Я сьогодні сам довідався про це від журналістів. Можу сказати, що протягом останнього часу я постійно отримую пропозиції щодо роботи і викладацької діяльності за кордоном. В основному це США, країни Європи. Якщо чесно, я поки що не прийняв жодну з пропозицій. Я не втрачаю надії на те, що мій досвід та практичні знання будуть потрібні моїй країні і українським пацієнтам”, — сказав він.

Як повідомляв УНН, глава комітету Держдуми з праці і соціальної політики Ольга Баталіна (“Єдина Росія”) запропонувала надати роботу в РФ звільненому в Україні онкологу Ігору Щепотіну.

Нагадаємо, 16 лютого екс-директора Національного інституту раку професора Ігора Щепотіна новопризначене керівництво НІР проінформувало про звільнення з Національного інституту раку безпосередньо в операційній, коли тривало хірургічне втручання одній із пацієнток лікарні.

Сам І.Щепотін телефоном підтвердив УНН зазначену інформацію, додавши що вранці того ж дня операції під час наради, коли обговорювався план операцій, ніхто про звільнення йому не повідомляв.

Як вдалося з’ясувати УНН, в.о. директора НІР О.Колісник було достеменно відомо про заплановану операцію професора І.Щепотіна за декілька дні до призначеної операції.

Також нагадаємо, міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі відреагував на цей інцидент лише через три дні та пообіцяв розібратися. Однак, до цього часу жодної офіційної позиції МОЗ з цього приводу не озвучено.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100