02.06.2015 23:33   |   Коментарі
Автор: Тетяна Ганницька

Агенція НАТО вже спонсорувала відправлення одного бійця на лікування до Франції

Агенція НАТО вже спонсорувала відправлення одного бійця на лікування до Франції

КИЇВ. 2 червня. АМН. Агенція НАТО вже спонсорувала лікування одного бійця у Франції. Про це у ексклюзивному коментарі УНН розповів керівник агенції НАТО з підтримки та забезпечення в Україні Василь Литвинчук.

"Дуже багато буде залежати від того, як цей проект буде розвиватись в Україні. Ми вже спонсорували візит одного пораненого бійця на лікування до Франції. Наразі ми допомагаємо у проведенні цієї конференції (міжнародна конференція з питань допомоги учасникам бойових дій в Україні у поверненні до мирного життя - ред.)",- повідомив він.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України дозволив пораненим в зоні АТО військовим і супроводжуючим їх осіб перебувати за кордоном лише на період лікування і реабілітації. Про це йдеться в оприлюдненій постанові уряду №322 від 25 травня.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100