20.09.2018 10:21   |   Коментарі

Нардеп про "аптечний законопроект": наступний крок - закриття магазинів з овочами

Нардеп про "аптечний законопроект": наступний крок - закриття магазинів з овочами

КИЇВ. 19 вересня. АМН. Законодавча гілка влади не має права втручатися у діяльність українських підприємців. Таку думку у коментарі УНН висловив народний депутат Вадим Кривенко, коментуючи наміри народних обранців скоротити кількість українських аптек (законопроект №8591).

“Є деякі речі, які держава повинна регулювати. Це те, що стосується якості ліків, цін на соціально необхідні ліки. До прикладу — інсулін. Цей препарат відпускається українцям за програмою „Доступні ліки“. Тому, тут є місце для державного регулювання. А от те, що стосується кількості аптек — я не бачу необхідності їх зменшувати штучним способом. Ми не маємо на це права”, — сказав він.

Підприємницька діяльність в Україні і так занадто зарегульована, вважає Кривенко. А так званий “аптечний” законопроект (№ 8591) жодним чином не сприятиме покращенню конкуренції на рику, тому документ потребує доопрацювання, додав він.

“Якщо аптеки хочуть торгувати ліками — нехай торгують. Головне, що українці мають доступ до лікзасобів, що не треба далеко йти чи їхати. Не треба особливо втручатися у цю сферу. Бо за такою ж логікою давайте тоді почнемо регулювати крамниці із їжею, лотки із овочами та фруктами. Хто як хоче — так і торгує. Треба давати свободу, в тому числі — і підприємницькій діяльності в Україні”, — резюмував Кривенко.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100