26.09.2018 19:38   |   Коментарі

Яриніч: нам пропонують насильно закривати аптеки, які працюють

Яриніч: нам пропонують насильно закривати аптеки, які працюють

КИЇВ. 26 вересня. АМН. Законопроект №8591, спрямований на регуляцію аптечного ринку, з одного боку має хорошу мету: деструкція монополій. Але з іншого боку - запропоновані у ньому норми можуть знищити малий та середній аптечний бізнес. Про це у коментарі УНН зазначив лікар, народний депутат, член комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Костянтин Яриніч.

За словами політика, він особисто законопроект № 8591 не підписував, адже не погоджується з низкою його положень.

“Я цей законопроект не підписував, я відверто вам кажу. Бо у мене є своя думка щодо регуляції. Я думаю, що ми його будемо обговорювати на комітеті. Готуємо свої правки і своє бачення, і якщо вони будуть сприйняті — тоді я, можливо, і підтримаю на голосуванні цей документ”, — сказав Яриніч.

Він також додав, що норма “аптечного” законопроекту про географічні обмеження на розташування аптек (не ближче 500 одна до одної) зруйнує здорову конкуренцію на ринку. Тим паче, що із документу взагалі неясно, яким чином можна реалізовувати подібну вимогу.

“Про 500 метрів: наголошую — є здорова конкуренція і є здоровий бізнес. Яким чином? Ми закриватимемо аптеки? Комусь лишимо, а комусь ні? Яким чином ця регуляція буде проходити? Ми просто будемо насильно закривати аптеки, які вже існують?”, — прокоментував нардеп, додавши, що до питання регуляції аптечного ринку треба підходити дуже виважено, адже за умов штучного адміністративного втручання “можуть постраждати чесні представники малого та середнього бізнесу”.

Як писав УНН, низка депутатів парламенту заявили, що не голосуватимуть за законопроект №8591 у чинному вигляді.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100