12.10.2018 13:09   |   Коментарі

Снеки небезпечні для здоров'я дитячих зубів - лікарі

Снеки небезпечні для здоров'я дитячих зубів - лікарі

КИЇВ. 12 жовтня. АМН. Багатьом відомо, що солодощі шкідливі для здоров'я зубів. Тому батьки часто намагаються обмежувати їх споживання дітьми. Однак не менш небезпечні солоні снеки, що містять крохмаль, рафіновані олії та консерванти. Такі закуски діти купують все частіше, піддаючи своє здоров'я серйозному ризику. Відповідну заяву зробила Ізраїльська стоматологічна асоціація.

Повідомляється, що разом зі снеками діти і підлітки в Ізраїлі споживають вдвічі більше добової норми солі.

"Крім того, залишки такої їжі викликають утворення кислот у порожнині рота, яка вкрай шкідлива для здоров'я дитячих зубів", - відзначають фахівці.

У зв'язку з цим, експерти рекомендували зменшувати вживання снеків дітьми.

В українському парламенті заговорили про заборону на продаж снеків дітям, які не досягли 16-річного віку. Депутати мають намір розробити відповідний законопроект.

Джерело: АМН
Коментарі (0)
Теги:    їжа, харчування


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100