23.03.2019 19:57   |   Коментарі

Нарощені і накладних вії шкодять очам

КИЇВ. 23 березня. АМН. Нарощені, нафарбовані й накладні вії деформують повіки і провокують хронічні запальні процеси в очах. Про це розповів завідувач кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Шупика Сергій Риков у коментарі кореспонденту УНН.

"Штучні вії, які наклеюються, призводять до дистрофічних змін маргінального краю повік, тому що, по-перше, вони тяжкі – вони збільшують вагу вій в 3-5 разів, по-друге, вони опускаються і цією вагою порушують вихід секрету з мейбомієвих залоз (видозмінених сальних залоз, що відкриваються на краях повік – ред.) – тобто у нас зменшується кількість жиру в сльозній плівці, і виникає синдром захворювання сухого ока. Це призводить до хронічних запальних захворювань, кон'юнктивіту", - зазначив медик.

За його словами, те ж саме відбувається при нафарбованих або нарощених віях.

При цьому він додав, що нерідко при фарбуванні очей частинка фарби потрапляє в око, і є там чужорідним тілом, тому головна вимога до всіх тушей – пластичне накладання без розпорошення косметичного засобу.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100