19.04.2019 18:59   |   Коментарі

Комаровський: реальні загрози нацбезпеці за межами президентської кампанії

Комаровський: реальні загрози нацбезпеці за межами президентської кампанії

КИЇВ. 19 квітня. АМН. Дитячий лікар, радник з медичних питань кандидата на посаду президента Володимира Зеленського Євген Комаровський обурений тим, що за межами президентської кампанії опинились реальні загрози національній безпеці країни. Про це він заявив в ефірі програми “Право на владу”.

“Ми підійдемо до реформи охорони здоров‘я і до продовження реформи тоді, коли ми поринемо з вами в парламентську кампанію. На даному етапі ми всі прекрасно розуміємо, що медицина — не зовсім функція президента. Тим не менш, якщо деякі питання, пов‘язані з охороною здоров‘я являють собою пряму загрозу національній безпеці, то президент просто забов‘язаний підключатись. На сьогодні я бачу дві такі загрози і мене обурює, що реальні загрози національної безпеки — за межами президентської кампанії. Я б обвішав всю країну плакатами : „Кір, поліомієліт, дифтерія. Думай“. Сьогодні ми повинні розуміти, що 100 тисяч мешканців нашої краіни захворіли на кір. Це реальна загроза національній безпеці і це тільки початок. Перед нами стоять інші хвороби. Це був привід зібрати РНБО 5 років тому. Цього не зробили і це нікому не цікаво. І друга загроза, яку я бачу — наростаючий, катастрофічний дефіцит медичних кадрів”, — заявив він.

Крім того, за словами лікаря, у сфері медицини існує велика кількість проблем, яка роками не вирішувалась.

“Я сподіваюсь, якщо я даватиму поради президенту і він з цим вийде до людей, то ми позбавимось такого ганебного явища як онкохворі, які випрошують знеболюючі, як лікарський фальсифікат... Я сподіваюсь бути радником президента, якого це цікавить”, — резюмував він.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100