23.04.2019 18:32   |   Коментарі

Якими мають бути правильні соняшні окуляри

Якими мають бути правильні соняшні окуляри

КИЇВ. 23 квітня. АМН. Офтальмологи віддають перевагу сонцезахисним окулярам з лінзами коричневого та сірого кольору. Про це розповів завідувач кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Шупика Сергій Риков.

"Сонцезахисні окуляри в ніякому разі не повинні бути синього фільтра, це може бути жовтий, зелений. Офтальмологи віддають перевагу коричневому та сірому кольору, адже вони не втомлюють око", - сказав Риков.

За його словами, найнеобхідніше користуватися сонцезахисними окулярами взимку, коли випав сніг. Білий колір поблискує і віддає синім відтінком, і саме він являється токсичним для сітківки.

"Око дуже швидко втомлюється, тому варто обов’язково користуватися сонцезахисними окулярами", - зазначив Риков.

Проте, він зазначив, що влітку, коли зелена пора, червень-липень, також важливо користуватися сонцезахисними окулярами.

"Особливо, коли сонце в зеніті, якщо це не вечір і не сутінки. Адже ультрафіолет з 11:00 до 16:00 та сонячні випромінювання небезпечні для ока. І в першу чергу, це пошкоджується не сітківка, а рогівка, яка пересихає, з’являється синдром сухого ока, синдром червоного ока, і тому всі починають скаржитися, що у них червоні судини, бо вони пошкоджені ультрафіолетом і відбувається запальний процес", - розповів Риков.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100