15.05.2019 16:05   |   Коментарі

Cотні тисяч українців стали жертвами реформи охорони здоров'я - Тодуров

Cотні тисяч українців стали жертвами реформи охорони здоров'я - Тодуров

КИЇВ. 15 травня. АМН. Сотні тисяч українців стали жертвами перетворень, які проводяться нинішнім керівництвом МОЗ в сфері охорони здоров'я. Про це повідомив директор Інституту, член-кореспондент Академії медичних наук України, професор Борис Тодуров в Facebook.

"Три роки триває правове беззаконня. Сотні тисяч людей стали жертвами так званої реформи охорони здоров'я. На жаль, жебраки і безправні лікарі і медичні профспілки виявилися безсилі чинити опір руйнівним діям добре підготовлених маніпуляторів і демагогів, які роблять на реформі власний бізнес. Документів, які б підтверджували злочинні дії всієї команди пінгвінів вистачило б уже на десятки кримінальних справ, але є люди, які привели цю шушваль в МОЗ і прикривають цю команду навіть від легкої критики. Вони взяли всю відповідальність за тисячі невиправданих смертей на себе. Ми всі знаємо імена цих людей", - написав Тодуров.

Він уточнив, що опинившись на днях в реанімації, сам побував в "шкурі" пацієнта і ще раз переконався, як страшно хворіти в Україні.

При цьому він висловив упевненість, що юридично всі винні в приході до керівництва МОЗ "вбивць" залишаться безкарними, та ще й отримають деякі "дивіденди". Однак, за його власним переконанням, від Всевишнього суду їм піти не вдасться.

"Ви зробили найбільший гріх, який можна зробити в житті. Не дивуйтеся тепер всього того, що буде в майбутньому відбуватиметься з вами і вашими родинами. Живіть з цим", - підкреслив медик.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я України з початку року не підписує контракт з керівником Інституту серця Борисом Тодуровим, хоча за законом мав зробити це до 18 січня.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100