15.05.2019 18:52   |   Коментарі

Окремі депутати блокують ухвалення “аптечного” закону - Сисоєнко

Окремі депутати блокують ухвалення “аптечного” закону - Сисоєнко

КИЇВ. 15 травня. АМН. Законопроект № 8591-д, який передбачає комплексну реформу аптечного ринку та пропонує запровадження низки обмежень стосовно монопольного становища мережевих аптек, сьогодні блокується окремими представниками Комітету ВР з питань охорони здоров’я. Про це УНН розповіла автор документу Ірина Сисоєнко.

Вона нагадала, що доопрацьований законопроект (№ 8591-д) був підтриманий профільним комітетом. Проте, згодом, окремі депутати почали вимагати переголосування. Це питання наразі стоїть першим у порядку денному засідання Комітету, однак кворум для його розгляду не можуть зібрати вже 5-й раз поспіль.

“Народні депутати комітету, які голосували проти, і які зараз блокують можливість розгляду законопроекту, вони вимагають від голови комітету відміни рішення комітету по цьому документу. У зв’язку із тим, що вже 5-й раз не збирається засідання комітету з питань охорони здоров’я, і за відсутності народних депутатів і відсутності кворуму — ми не можемо подолати це питання, яке стоїть першим на розгляді (щодо розгляду питання про скасування попереднього голосування за проект № 8591-д), — пояснила вона.

Сисоєнко додала, що як тільки збереться Комітет — питання буде вирішено першочергово.

“І я впевнена, що рішення комітету (про підтримку законопроекту — ред.) буде збережено. А після того будуть всі юридичні підстави винести його в зал на голосування”, — резюмувала депутат.

Як писав УНН, законність проходження “аптечного законопроекту” через Комітет ВРУ з питань охорони здоров’я підтвердив регламентний Комітет.

Також нагадаємо, документ № 8591-д передбачає обмеження впливу мережевого аптечного бізнесу на фармринок з метою зниження цін на ліки та гарантування прозорої конкуренції.

На підтримку вказаного законопроекту виступили представники малого та середнього аптечного бізнесу. Власники ж мережевих аптек категорично проти його ухвалення.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100