23.10.2019 13:12   |   Коментарі

Скалецька: багатопрофільні лікарні інтенсивного лікування повинні бути найсильнішими медзакладами

Скалецька: багатопрофільні лікарні інтенсивного лікування повинні бути найсильнішими медзакладами

КИЇВ. 23 жовтня. АМН. Багатопрофільні лікарні інтенсивного лікування - це заклади регіону, які повинні стати найсильнішими. Таку думку висловила міністра охорони здоров’я України Зоряна Скалецька.

«Багатопрофільні лікарні інтенсивного лікування - це заклади регіону, які повинні стати найсильнішими: медичні послуги цілодобово, кваліфіковані спеціалісти та обладнання для роботи в такому режимі. Це заклади, які вже користуються високим попитом у пацієнтів», - вважає Скалецька.
Вона також привітала Львівську область, ка першою визначила перелік таких лікарень. Вимоги до відповідних закладів визначені наказом МОЗ https://bit.ly/2oSbZWV

«Вітаю колег, які взяли на себе відповідальність та визначили найпотужніші лікарні свого регіону, щоб українці мали доступ до якісних медичних послуг. Детальніше читайте на сайті МОЗ https://bit.ly/2J6B5rU

В рамках трансформації системи фінансування системи охорони здоров’я всі регіони мають затвердити свої спроможні мережі багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування. Це дозволить визначити лікарні, куди потрібно перш за все направляти інвестиції. Сподіваюсь найближчим часом ми будемо вітати нові регіони», - висловила сподівання міністр. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100