29.02.2012 14:03   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: нестача води в організмі призводить до закрепів

Експерт: нестача води в організмі призводить до закрепів

КИЇВ. 29 лютого. АМН. Експерт з якості питної води Євгенія Кривонос розповіла кореспонденту АМН до яких хвороб призводить нестача води в організмі.

"Перше місце в організмі, куди потрапляє вода – шлунково-кишковий тракт. Якщо ми не п’ємо воду, у нас шлунок не змазаний слизом. Він сухий. Це призводить до печії – виділяється шлунковий сік і роз'їдає стінки шлунку. Потім буде гастрит і виразка. Також вчені вже довели, що нестача води може призвести до раку прямої кишки. Коли організму не вистачає води, він починає її вижимати з усього, що в нього потрапляє. Від цього ще й утворюються закрепи. В Україні дуже багато людей страждають від них. Тому вода – це найкращий засіб, який допомагає шлунку правильно працювати", - стверджує експерт. 

Загальновідомо, що в організмі людини має бути 5 літрів крові, яка на 97% складається з води: "Якщо не вистачає води, то серце для того, щоб нормально здійснювати кровообіг,починає стискати судини і більше напружуватися. Виходить, що людина страждає від підвищеного тиску просто через те, що вона не випила певну кількість води", - каже Є. Кривонос.
Якщо ж в організмі води вистачає, однак вона низької якості, це може призвести до різноманітних захворювань суглобів.

"Від неякісної води може утворюватися артрит та остеохондроз, коли в організмі накопичується багато солей. І, звичайно ж, камені в нирках і жовчному міхурі. Вони, за своєю структурою, мають такий же склад, як і накип в чайнику. У нашій країні пісок в нирках є навіть у маленьких дітей просто через те, що у нас централізована вода досить жорстка", - впевнена експерт.

Як повідомляв АМН, хлоровану водопровідну воду пити небезпечно, оскільки при її хлоруванні може утворюватися діоксин, який є надзвичайно шкідливим для організму.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100