29.02.2012 16:01   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Гомосексуальні пари не зможуть скористатися сурогатним материнством

Гомосексуальні пари не зможуть скористатися сурогатним материнством

КИЇВ. 29 лютого. АМН. У першому читанні прийнято законопроект, що обмежує можливість скористатися сурогатним материнством в Україні. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив віце-президент Української асоціації репродуктивної медицини Валерій Зукін.

"За новим законопроектом сурогатна мати не повинна мати генетичного зв'язку з дитиною, так ми обмежуємо торгівлю дітьми. У нас вже були моторні хлопці, які проводили інсеменацію сперми від якогось чоловіка сурогатної мами, а потім продавали дитину. Крім того, послугами сурогатної матері зможуть скористатися тільки сімейні пари. Це захистить дітей від того, щоб вони виховувалися в гомосексуальних сім'ях (за українським законодавством гомосексуальні шлюби заборонені - ред.). Це робиться насамперед в інтересах дитини. Запитайте його: він хоче, щоб його виховували в гомосексуальної сім'ї ? ", - прокоментував законопроект В. Зукін.

Нагадаємо, що, крім усього перерахованого вище, новий законопрект не допускає послуг сурогатного материнства для іноземців, а також припускає, що хоч один з батьків дитини повинен мати з ним генетичний зв'язок.

За статистикою в Україну 100-150 дітей на рік народжується від сурогатних матерів. На думку фахівців, багато гомосексуальних пари в Україні користувалися даною можливістю.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100