29.02.2012 19:01   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

ЗМІ провокують підлітків на скоєння суїцидів – психолог

ЗМІ провокують підлітків на скоєння суїцидів – психолог

КИЇВ. 29 лютого. АМН. ЗМІ сприяють розповсюдженню негативних явищ, таких як суїцид, перш за все в дитячому, підлітковому і молодіжному середовищі. Про це у ексклюзивному коментарі АМН повідомила психолог, психоаналітик, тренер навчального проекту Міжнародної школи гуртової психотерапії (CSR-COIRAG) Наталія Пільгук.

"Якщо дитина постійно бачить, читає, слухає пропаганду стати кращим, пропаганду до схуднення і таке інше, то у неї може розвинутися комплекс неповноцінності, через який виникне бажання вдатися до самогубства", - розповіла Н. Пільгук.

За словами експерта, у перехідному віці дитина має знаходитися у сприятливому середовищі.

"Підлітковий період – це перехід від сімейних цінностей, до своїх власних. У цей період дитина звертається до суспільства, в якому знаходиться. Сцени насилля мають більшу перевагу, ніж сцени любові, гарних відносин, піклування – поняття, які для дитини у цей період є дуже важливими. Тому що підлітку необхідно сформулювати власні цінності", - запевнила психолог.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100