01.03.2012 09:21   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: без води мозок працює гірше

Експерт: без води мозок працює гірше

КИЇВ. 1 березня. АМН. Нестача води в організмі призводить до порушень в роботі мозку. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН розповіла експерт з якості питної води Євгенія Кривонос.

"Мозок на 90% складається з води. Усі електричні розряди, що проходять в мозку, відбуваються завдяки водному середовищу. Якщо там не вистачає води, то якісь імпульси просто не будуть проходити. Через це може бути нервове перевантаження, людина може бути агресивною, сонливою, втомливою тощо. Вчені довели, що у людей, які п'ють більше води, значно менше падає концентрація і працездатність, аніж у інших. За нестачі можуть, навіть знижуватися розумові здібності", - стверджує експерт. 

Як повідомляв АМН, нестача води в організмі призводить також до багатьох інших хвороб, серед яких гастрит, виразка шлунку, артрит, остеохондроз та камені в нирках.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100