01.03.2012 12:00   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Вітаміни в пігулках не для всіх – експерт

Вітаміни в пігулках не для всіх – експерт

КИЇВ. 1 березня. АМН. Вітаміни можна приймати не всім. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив директор Київського центру клінічної імунології Олег Назар.

"Приймати синтетичні вітаміни можна лише за певних умов. По-перше, має бути встановлена конкретна доза, яку не можна перевищувати ні в якому разі. По-друге, вітаміни треба приймати лише в першій половині дня, обов’язково після їжі. Якщо виконувати ці інструкції, проблем виникати не повинно. Але варто пам’ятати, що синтетичні вітаміни є достатньо алергенними. Якщо у людини є алергії, треба порадитись з лікарем, а краще взагалі обійтись без пігулок. Адже вітаміни групи B, тобто B2, B6 та В12 дуже часто викликають алергію-кропивницю. Особи, які страждають шлунково-кишковими захворюваннями, загострення яких відбувається навесні, мають взагалі відмовитись від споживання синтетичних вітамінів", - зазначив О. Назар.

За словами експерта, натуральні вітаміни можна отримати лише з продуктів. У таблетках їх немає взагалі. 

"В таблетках немає натуральних вітамінів. З того, що випускають в таблетованій формі, натуральним може бути лише риб'ячий жир. Все інше – синтетика", - додав експерт.

Нагадаємо, жінки що споживають тіамін (вітамін В1) і рибофлавін (В2), помітно краще себе відчувають перед менструацією.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100