01.03.2012 13:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Експерт: найближче сонячне затемнення очікується 21 травня

Експерт: найближче сонячне затемнення очікується 21 травня

КИЇВ. 1 березня. АМН. Під час затемнення не можна ухвалювати важливих рішень. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомила нумеролог Людмила Савіна.

"Затемнення впливають на здоров’я людей по-різному. На сонячні і місячні затемнення організм реагує по-різному. Існують спеціальні практики затемнень: на сонце і на місяць, саме вони допоможуть нейтралізувати негативний вплив цього явища. Найближче сонячне затемнення, цього року - 21 травня. За два тижні до затемнення і два тижні після краще ніяких важливих рішень у своєму житті не ухвалювати", - розповіла вона.
Експерт додала, наступне ж затемнення очікується 14 листопада. Слідкувати за такими своєрідними "примхами космосу" можна за допомогою спеціального календаря.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100