01.03.2012 15:04   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: весняну депресію у Європі лікують світлом

Експерт: весняну депресію у Європі лікують світлом

КИЇВ. 1 березня. АМН. У країнах Європейського союзу весняну депресію лікують за допомогою світлових ванн. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив психолог Олександр Поповський.

"Статистика каже, що за допомогою до психолога найчастіше звертаються восени і навесні. Це пов'язано з фізіологічними процесами в організмі та природними процесами. Відбуваються зміни в обміні речовин, організму не вистачає вітамінів, не вистачає світла тощо. Тобто організм відчуває стрес від зміни пори року. У Європі таку депресію лікують у спеціальних клініках, де є кімнати з надзвичайно інтенсивним освітленням. Там встановлені дуже потужні лампи і люди, які хворіють на сезонну депресію приймають світлові ванни", - стверджує експерт.

Як повідомляв АМН, щоб уникнути весняної депресії, варто вживати в їжу індичку, молоко та яйця.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100