01.03.2012 18:05   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

Хлопчику, якого й досі рятують у Бостоні, допомагають "вищі сили"

Хлопчику, якого й досі рятують у Бостоні, допомагають "вищі сили"

КИЇВ. 1 березня. АМН. Хлопчика, якого і досі намагаються врятувати бостонські лікарі, тримає на цьому світі сила громади, яка бореться за його життя. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив голова львівського обласного комітету товариства "Червоного Хреста" України Валентин Мойсеєнко.

"На цьому світі його тримає сила громади. З самого початку, коли він поступив, я був переконаний, що він виживе, бо у спасіння його життя було докладено масу енергії, масу позитиву і віри. Усі лікарі переконані, що це просто унікальний випадок. Дитині регулярно проводяться операції, остання була проведена вчора. Прогнозу ніхто не береться давати,тому що випадок є надзвичайний навіть для бостонської клініки. Із самого початку лікарі дивувалися, як він узагалі вижив в такій ситуації. Більш чітко можна буде говорити тоді, коли відбудуться якісь позитивні зсуви. Зараз стан Андрія коливається між стабільної тяжким і дуже важким. Лікар, з яким я розмовляв налаштований позитивно, каже, що, нібито, ситуація покращується", - розповів В. Мойсеєнко.

За словами фахівця, поки дитина не перейде у палату загального режиму – ніяких дій не робитиметься, тільки за умов, коли стан стабілізується.

Нагадаємо, життя Андрія, якого вже майже місяць намагаються врятувати бостонські лікарі, ледь не обірвалося минулого четверга.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100