01.03.2012 18:29   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Експерт: перехворіти кашлюк - не означає отримати імунітет

Експерт: перехворіти кашлюк - не означає отримати імунітет

КИЇВ. 1 березня. АМН. Нещеплені люди можуть хворіти на кашлюк не один разу житті. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповів дитячий імунолог Федір Лапій.

"Багато хто помилково вважає, що якщо перехворіти в дитинстві кашлюком, то можна отримати імунітет до цього захворювання. Насправді це не так. Стійкий захист від кашлюку дає тільки вакцинація. У світі вже 60 років у більшості країн є обов'язкова вакцинація від кашлюку. В нашій країні дітей вакцинують до року, адже для немовлят кашлюк особливо небезпечний. Навіть при сучасному рівні розвитку медицини медики не навчилися лікувати задуху в немовлят, що викликається кашлюковим кашлем ", - розповів фахівець.

Нагадаємо, за словами головного дитячого інфекціоніста МОЗ Сергія Крамарева, за останній рік захворюваність на кашлюк у дітей збільшилася вдвічі.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100