01.03.2012 17:27   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Експерт: африканська чума свиней безпечна для людей

Експерт: африканська чума свиней безпечна для людей

КИЇВ. 1 березня. АМН. Вірус, через який тимчасово заборонена поставка м’ясних білоруських продуктів в Україну, не є небезпечним для здоров’я людей. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив перший заступник голови Держветфітослужби та фітосанітарної медицини України Володимир Горжеєв.

"Африканська чума свиней, вірус, який ймовірно виявили у Білорусії, безпечний для людей. Людям цей вірус не передається, він є виключно тваринним так само, як є віруси пташині, котячі собачі. Людям це може загрожувати лише зникненням свинини, оскільки, в разі знайдення збуднику цього вірусу, цілі поголів’я будуть знищені. Цей вірус небезпечний лише для свиней і,в економічному плані, для держави", - розповів він.

Експерт додав, що африканська чума свиней передається тільки повітряно-крапельним шляхом, тому найбільша вірогідність зараження вірусом - серед диких кабанів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100