01.03.2012 19:01   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

Цьогорічні морози не вплинули на популяцію тварин - експерт

Цьогорічні морози не вплинули на популяцію тварин - експерт

КИЇВ. 1 березня. АМН. Цьогорічні сніги та морози не вплинули на популяцію тварин в Україні. Про це у ексклюзивному коментарі АМН повідомив головний спеціаліст Управління мисливського господарства Держагенства лісових ресурсів України Микола Мироненко.

"Морозна і сніжна погода в Україні тривала лише 40 днів, це відносно недовго і це ніяк не вплинуло на популяцію тварин. Адже, до 15 січня у лісі трава зеленіла. Було багато природних кормів у лісах та на полях, де навіть зараз стоїть неприбрана кукурудза. І таким чином дикі тварини накопили достатній запас жиру, щоб перезимувати. Вони навіть більше ніж 40 днів могли б протриматися без нашої допомоги", - розповів М. Мироненко.

За словами експерта, люта зима ніяк не вплинула на майбутнє потомство тварин. На його переконання, якщо тварина здорова і має певні запаси жирових відкладень, то потомство її буде здоровим.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100