01.03.2012 19:30   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: вагітним треба пити воду за двох

Експерт: вагітним треба пити воду за двох

КИЇВ. 1 березня. АМН. Вагітним жінкам треба пити багато води, оскільки від цього залежить розвиток плоду. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН розповіла експерт з якості питної води Євгенія Кривонос.

"Вживання чистої питної води в достатній кількості має бути в перших пунктах режиму дня майбутньої мами, тому що від цього залежить не тільки легкість протікання вагітності, а й розвиток та здоров'я дитини. Вода є транспортним каналом, за допомогою якого поживні речовини постачаються до плоду. Дитина розвивається у водному середовищі. Вона навіть розташовується вниз головою, щоб вода та поживні речовини краще потрапляли у мозок", - стверджує експерт.

Як повідомляв АМН, нестача води в організмі призводить до багатьох хвороб, серед яких гастрит, виразка шлунку, артрит, остеохондроз та камені в нирках.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100