02.03.2012 11:03   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Експерт: сезонні алергічні реакції починаються уже з березня

Експерт: сезонні алергічні реакції починаються уже з березня

КИЇВ. 2 березня. АМН. Сезонна алергія починаються з прихокалендарною весною - у березні. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив головний дитячий алерголог м. Києва, зав.від. аллергології Київської міської дитячої лікарні Микола Макуха.

"Найчастіше сезонну алергію викликають рослини з неяскравими, блідими квітами і з майже відсутнім запахом. Сезонні алергічні реакції можуть починатися уже з березня місяця, коли починає цвісти вільха і береза. Цвітіння саме цих дерев найчастіше стає причиною саме ранньої сезонної алергії. Пізніше, алергічні реакції спричиняє цвітіння кульбаби і квітів, які починають квітнути у квітні-травні. Розповсюдженою сезонною алергією також є алергія на газонні трави і злакові культури такі, як жито, пшениця. Пік алергічних реакцій припадає, звісно ж, на цвітіння тополі", - розповів він.

Експерт додав, що всі починають жалітися на алергію від тополиного пуху, але насправді ж, цей пух викликає лише механічні подразнення, адже дерево починає цвісти значно раніше.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100