02.03.2012 16:01   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Чоловіки-шопоголіки існують – експерт

Чоловіки-шопоголіки існують – експерт

КИЇВ. 2 березня. АМН. Чоловіча неконтрольована залежність від покупок - явище таке ж розповсюджене, як і жіноча. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомила психолог одного з провідних українських телеканалів Вікторія Любаревич-Торхова.

"Шопоголія - це така ж залежність, як і наркоманія або клептоманія. Шопоголіки витрачають на покупки свої останні гроші -і у цьому проблема. Справжня шопоголія дуже небезпечна, адже може стати хронічною. Вона проявляється у тому, що людина точно знає, де знаходяться її "заначки" і просто не може собі заборонити витратити ці гроші. Розповсюдженою є думка, що шопоголія трапляється тільки у жінок, але це не зовсім так. Насправді ж, вона однаково поширена, як серед чоловіків так і серед жінок, тільки у чоловіків вона пов’язана з іншими товарами, тому коли роблять статистику, то у цю статистику потрапляють жінки, оскільки роблять моніторинг переважно у сфері жіночих товарів. Чоловіки не можуть стриматися, щоб не купити собі черговий ґаджет, нові навушники чи планшет", - розповіла психолог.

Експерт додала, що чоловіки можуть бути такими ж шопоголіками, як і жінки, просто предмети шопоголізму у них різні.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100