02.03.2012 15:00   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

ВООЗ рекомендує Україні дотримуватися календаря щеплень - експерт МОЗ

ВООЗ рекомендує Україні дотримуватися календаря щеплень - експерт МОЗ

КИЇВ. 2 березня. АМН. Українські лікарі погодили рекомендації з експертами ВООЗ щодо ситуації в країні з кором. Основна рекомендація ВООЗ - дотримуватися календаря профілактичних щеплень. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповів Сергій Крамарєв, головний дитячий інфекціоніст МОЗ України.

"Уже були представники ВООЗ, була нарада, ми погодили рекомендації з ними. Найголовніша рекомендація - це виконання профілактичного календаря щеплень, а також дощеплення тих дітей, хто свого часу не отримав вакцинацію від кору. Всі особи до 18 років повинні в поліклініці за місцем проживання отримати щеплення від кору. Що стосується додаткової кампанії з вакцинації від кору, то в ній немає необхідності ", - розповів Сергій Крамарєв.

Нагадаємо, в Україні станом на 27 лютого зареєстровано близько 4 тисяч випадків кору. Фахівці пов'язують спалах захворювання з низьким рівнем охоплення населення вакцинацією.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100