02.03.2012 16:30   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Експерт: не прищепити дитину - означає не мати голови

Експерт: не прищепити дитину - означає не мати голови

КИЇВ. 2 березня. АМН. Антивакцинальна пропаганда може привести до багатьох дитячих смертей в Україні. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповів доктор медичних наук, інфекціоніст Валентин Топольницький.

"Я як інфекціоніст скажу так: коли мова йде про людей, які не мають стосунку до медицини, і у всіх цих розмовах - щепитися чи не робити щеплення ... деколи не вистачає академічних виразів. Я скажу так: якщо батьки не прищеплюють дитину від дифтерії, правця або поліомієліту, то у батьків просто немає голови. Це найважчі інфекції, які можуть привести людину до смерті. Маленькі діти повинні бути вакциновані за календарем ", - висловився фахівець.

Нагадаємо, за словами першого заступника начальника Головного Управління охорони здоров'я КМДА Валентини Залеської, рівень охоплення дітей вакцинацією від кашлюку, правця і дифтерії складає трохи більше 50%. Спеціаліст оцінює ситуацію, як вкрай тривожну: інфекційні хвороби посідають одне з перших місць серед захворюваності та смертності населення. Контроль над ними можливий лише за умови проведення імунізації з достатнім рівнем охоплення населення профілактичними щепленнями.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100