02.03.2012 19:01   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

Є хвороби шкіри, які роблять дитину інвалідом з народження – дерматолог

Є хвороби шкіри, які роблять дитину інвалідом з народження – дерматолог

КИЇВ. 2 березня. АМН. В Україні дуже поширені випадки народження дітей із тяжкими захворюваннями шкіри, які призводять до інвалідизації. Про це у ексклюзивному коментарі АМН повідомив лікар-дерматолог, директор Інституту псоріазу і хронічних дерматозів Богдан Литвиненко.

"Це надзвичайно тяжкі захворювання. Одним із таких є бульозний епідермоліз, коли у людини відбувається відшарування епідермісу шкіри. Ці дітки, звичайно, дуже страждають. Вони потребують певного догляду, практично, протягом всього життя. Це надзвичайно велика проблема дитячої дерматології. Така дитина потребує інтенсивного лікування, якщо не проводити лікування, це може призвести до серйозної інвалідизації (навіть можуть зростатися пальці, - ред.) Ця хвороба дуже впливає на якість життя і дитини і всієї сім'ї, - сказав Б.Литвиненко.

Ще однією серйозною проблемою є захворювання на іхтіоз, каже вчений.

"Це захворювання проявляється сухістю шкіри, вона стає схожою на риб'ячу луску, вона не дихає нормально і не виконує свою функцію", - сказав він.

За словами експерта ситуація за останні роки не погіршилася, але й не покращилася.

"Не можна сказати, що захворюваність якось різко змінилася, вона залишається на тому ж рівні. Ця проблема потребує більш пильної уваги. Варто створювати певні спеціалізовані центри, де вивчатимуть ці рідкісні і тяжкі генні захворювання шкіри",- запевнив фахівець.

Нагадаємо, найчастіше діти народжуються із такими захворюваннями шкіри, як гемангіоми, пігментні плями.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Інші новини за темою:

09.06.2015 23:33
02.06.2015 23:33
27.05.2015 23:49
26.05.2015 23:44
27.04.2015 23:46
25.02.2015 22:00

Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100