03.03.2012 12:00   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Мастит може виникати у всіх – експерт

Мастит може виникати у всіх – експерт

КИЇВ. 3 березня. АМН. Мастит може виникати у всіх без винятку жінок. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив Головний мамолог Шевченківського району м. Києва Олег Бобиляк.

"Мастит – це гнійне запалення молочної залози. Якщо не лікувати, воно призведе до розплавлення тканин молочної залози. Потрібна операція. В основному, на мастит хворіють жінки, що годують груддю. Хоча захворювання може виникнути і у осіб, що не народжували, або які не годують груддю, але таке трапляється рідко. Якщо інфекція потрапляє до тканини молочної залози під час якоїсь травми або після застуди, мастит протікає менш злоякісно. Важкий перебіг хвороби зафіксований лише у жінок, що народжували", - зазначив О. Бобиляк.

За словами експерта, ознаками маститу є ущільнення залози, почервоніння шкіри, розпираючий біль, підвищення температури. Якщо не лікувати мастит, процес може набути флегмонозного і навіть гангренозного характеру.

Нагадаємо, 40% українок хворіють на мастопатію.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100