02.03.2012 19:26   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

А.Александрін: у дитсадках мають робити профілактику гриппу

А.Александрін: у дитсадках мають робити профілактику гриппу

КИЇВ. 2 березня. АМН. У кожному садочку має бути режим, якого притримуватимуться працівники і вихователі аби уникнути виникнення епідемії грипу. Про це у ексклюзивному коментарі АМН повідомив завідуючий Центру грипу та ГРВІ Андрій Олександрін.

"Моєму синові нещодавно виповнилося три роки і він теж ходить до дитсадка, тому я теж переймаюся цим питанням. У кожному садочку має бути правильно виконуватися режим. Це, перш за все, температурний режим. Температура не має бути надто високою і надто низькою, вона має бути такою, щоб дітям було комфортно – близько 20 градусів. Повітря не має бути сухим. Зараз у нас працюють батареї і у приміщеннях пересихає повітря, тому кімнати обов’язково мають провітрюватися, як мінімум, два рази на день. Ну і, звичайно, вологе прибирання підлоги, підвіконня, поверхні меблів і т. д.

Також, експерт переконаний, що дитину варто загартовувати.

"Має бути вироблена систематика загартовування. Я не маю на увазі обливання і тому подібне, а саме: певна зарядка для дітей, певні профілактичні процедури. Ви пам’ятаєте, як за часів Радянського Союзу, усім діткам в садочках одягали захисні окуляри і ставили під ультрафіолетову лампу. Це була дуже хороша практика. Тому що ультрафіолет вбиває всю інфекцію, як у приміщенні, так і в організмі",- розповів фахівець.

Нагадаємо, дитячий організм більш схильний до хвороб, тому що у дитини ще не виробився достатньо міцний імунітет, як у дорослої людини.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100