04.03.2012 10:04   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Наслідками садомазохізму є психотравми - експерт

Наслідками садомазохізму є психотравми  - експерт

КИЇВ. 4 березня. АМН. Внісладок садомазохізму можуть виникати різні форми психічних травм. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив психотерапевт Євгеній Тичковський.

"Загальноприйнятими збоченнями є інцест, педофілія, копро філія, ерософілія. Інцест буває некровним, коли у сексуальні стосунки вступають, наприклад, вітчим і дочка, а буває кровний, тобто коли рідні по крові люди. Є геронтофілія – це потяг молодих до людей похилого віку. Некрофілія – прагнення здійснити статевий акт з тілом мертвого. Садомазохізм також є збоченням, після якого нерідко, як наслідок, виникають різні психотравми ", - зазначив експерт.

За словами експерта, стосовно гомосексуальності кожний фахівець має свою суб’єктивну думку.

"Стосовно гомосексуальності, я притримуюсь своєї суб’єктивної позиції. Як на мене, якщо Біблія забороняє Содомський гріх, то, мабуть, у цьому є щось раціональне", - додав експерт.

Нагадаємо, експерти стверджують, що українські психіатри можуть вилікувати тільки 20% психічних захворювань.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100