04.03.2012 09:03   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Експерт: цистит – наслідок гінекологічних захворювань

Експерт: цистит – наслідок гінекологічних захворювань

КИЇВ. 4 березня. АМН. Цистит може бути наслідком гінекологічних захворювань. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомила терапевт Юлія Лялюхіна.

"Цистит – це хвороба, характерна для жінок. У нас така будова сечостатевої системи, що усі органі знаходяться поряд і існує ризик виникнення захворювання. Найбільш часто цистит виникає влітку, під час пляжного сезону, коли дівчата лежать на теплому піску, а потім відразу заходять у холодну воду. Таким чином підвищується ризик потрапляння мікрофлори в уретру, що і є причиною циститу", - зазначила Ю. Лялюхіна.

За словами експерта, цистит може виникати також внаслідок різних гінекологічних захворювань.

"Часто захворювання виникає і від різних гінекологічних процесів, встановити які може гінеколог. Як правило, рецидивуючі цистити йдуть поряд з гінекологічною патологією. Переохолодження та ослаблення організму також відіграють певну роль, але треба завжди шукати першопричину", - додала експерт.

Нагадаємо, симптомами циститу є часте і болюче сечовипускання, що супроводжується болем ще й в надлобковій області. Інтенсивність болю при сечовипусканні наростає і приймає майже постійний характер, через що хворі особливо діти іноді не в змозі утримувати сечу.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100