03.03.2012 13:00   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

Діти із хворобою Гоше раніше просто покидали цей світ – експерт

Діти із хворобою Гоше раніше просто покидали цей світ – експерт

КИЇВ. 3 березня. АМН. Хвороба Гоше – це дуже серйозне захворювання, яке раніше не діагностувалося і не мало лікування, пацієнти просто покидали життя. Про це у ексклюзивному коментарі АМН повідомила Наталя Пічкур.

"Є декілька типів цієї хвороби, але найбільш поширеним є перший тип. Захворювання починається із того, що у віці двох-трьох років у дитини починає розвиватися анемія, проблема зі звертанням крові, зменшується кількість тромбоцитів, розвивається значне збільшення внутрішніх паренхіматозних органів: печінки, селезінки; розвивається ламкість кісток і дитина може загинути без лікування. Таким пацієнтам раніше просто видаляли селезінку, тому що була загроза її розриву. Тоді весь процес переміщувався у кісткову систему, провокуючи серйозні порушення скелету. Це призводило до інвалідизації дитини", - розповіла Н. Пічкур.

За словами експерта, такі пацієнти народжуються від здорових зовні батьків, які, проте, можуть мати нездорові гени. Якщо зламані гени батьків співпадають, то 25% ймовірності, що у них народиться хвора дитина.

Нагадаємо, нещодавно іще одна дівчинка захворіла на хворобу Гоше.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100