03.03.2012 15:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Експерт: поляки зможуть надавати меддопомогу на ЄВРО-2012 краще від українців

Експерт: поляки зможуть надавати меддопомогу на ЄВРО-2012 краще від українців

КИЇВ. 3 березня. АМН. Волонтерів і обслуговуючий персонал готують до ЄВРО-2012, але не так, як у Польщі. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив голова Всеукраїнської ради реанімації і екстреної медичної допомоги Віталій Кирилюк.

"Зараз волонтери, які будуть брати участь у проведенні ЄВРО-2012, так само як і обслуговуючий персонал аеропортів, стадіонів, проходять обов’язкове навчання з надання першої невідкладної медичної допомоги. Вони навчаються у територіальних центрах медицини катастроф, їх навчає Червоний Хрест України, тому важко сказати, хто у цьому плані більше підготовлений: ми чи Польща. Сподіваюся, що ми теж покажемо гарний рівень підготовки, але, чесно кажучи, думаю, що поляки трішки у цьому виграють. Для того, щоб готувати якісно, замало хороших інструкторів, також потрібне обладнання: манекени, дошки і таке інше. Це усе досить дорого коштує, тому у достатній кількості у нас його немає", - розповів фахівець.

"Подібні підготовчі навчання до чемпіонату світу по футболу, у Польщі почалися раніше і центрів підготовки у них більше ніж у нас", - додав експерт. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100