04.03.2012 17:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Психолог: страх перед босом - результат суворого виховання

Психолог: страх перед босом - результат суворого виховання

КИЇВ. 3 березня. АМН. Страх перед босом пов'язаний із суворим вихованням. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомила психолог одного з провідних українських телеканалів  Вікторія Любаревич-Торхова.

"Страх перед своїм керівником, пов'язаний найчастіше із тим, що у дитинстві батьки тиснули на дітей своїм авторитетом. В такому випадку бос стає для людини абсолютним ідеалом. І навіть, якщо керівник неправий, то підлеглий у всьому його підтримує, через свій панічний страх. Щоб справитися із цим страхом, не достатньо уявити керівника без одягу, як радять деякі, бо це не тільки знищить боязливі відчуття, але й знищить усіляку повагу. Може бути й таке, що страх у людини не зникне після таких "екстравагантних експериментів". Окрім того, якщо людина наділена яскравою уявою, то, в результаті, від таких уявлень, стане незручно їй самій", - розповіла психолог.  

"Набагато краще, якщо людина просто буде поступово звикати до свого боса і, аналізуючи усі діалоги з ним, розуміти, що перед нею не людина-абсолют, а людина точно така ж як і вона сама,  і у неї навпаки набагато більше страхів", - розповіла експерт.

 

 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100