04.03.2012 16:04   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Алерголог: якщо у вас алергія на улюблену тварину, то можна спробувати "лікування алергенами"

Алерголог: якщо у вас алергія на улюблену тварину, то можна спробувати "лікування алергенами"

КИЇВ. 4 березня. АМН. Найкращий спосіб лікування алергії на тварин—це уникнення контакту з ними. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив головний дитячий алерголог м. Києва, зав.від. аллергології Київської міської дитячої лікарні Микола Макуха.

«Найкращий метод боротьби із алергією, особливо із алергією на тварин,—це так звана «реанімація алергену», тобто уникнення контакту з даним алергеном. Коли людина не контактує зі збудником алергії, то алергічна реакція знижується—виробляються антитіла, які накопичуються при контакті з алергеном, вони виходять із організму і ступінь алергізації зменшується. Тому основний метод лікування алергії на тварин—це уникати контакт з ними.  Особливо люди, у яких маленькі діти, мають для себе вирішити, хто для них дорожчий: дитина чи кіт?», - розповів лікар.

«Взагалі, не рекомендується робити специфічну імунотерапію, яка називається  «лікування алергенами» , але якщо ви дуже прив’язані до свого домашнього улюбленця, то це може стати для вас виходом», - додав експерт.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100