04.03.2012 12:02   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Алерголог: алергію можуть провокувати навіть лисі коти

Алерголог: алергію можуть провокувати навіть лисі коти

КИЇВ. 4 березня. АМН. Найпоширенішими алергенами серед тварин є коти. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив головний дитячий алерголог м. Києва, зав.від. аллергології Київської міської дитячої лікарні Микола Макуха.

«На тварин алергія буває дуже часто. Якщо говорити про те, які тварини можуть найчастіше провокувати алергію, то тут лідирують коти. Алергенами можуть бути не самі тварини, а їхня шерсть і лупа. Також алергія може бути і на кролика, собаку, морську свинку, папугу — на всіх домашніх тварин. Прояви таких алергічних реакцій бувають різними—найчастіше це подразнення дихальних шляхів. Така алергія може стати причиною загострення бронхіальної астми», - розповів лікар.

Експерт додав, що не має значення довгошерста тварина чи короткошерста, зокрема, якщо це кіт, то навіть представники лисих порід, можуть викликати алергічні реакції.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100