04.03.2012 13:04   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Експерт: шопоголія з’являється через дитячі комплекси

Експерт: шопоголія з’являється через дитячі комплекси

КИЇВ. 4 березня. АМН. Неконтрольоване бажання постійно купувати речі може бути проявом дитячих комплексів. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомила психолог одного з провідних українських телеканалів  Вікторія Любаревич-Торхова.

«Іноді неконтрольоване бажання постійно купувати речі може бути компенсацією комплексів. Цих комплексів може бути безліч: у деяких, через те, що вони росли у злиднях і не могли дозволити собі купити щось, що є не життєво-необхідним. В інших же, неконтрольовані покупки можуть бути від того, що їм не вистачало чогось одного, чогось конкретного і вони компенсують це повністю, коли стають самостійними і у них з’являється доступ до грошей. Шопоголіки—це частіше люди, котрі заробляють гроші дуже важко, але вони не можуть себе зупинити і витрачають гроші, як тільки вони потрапляють їм до рук», - розповіла спеціаліст.

«Найчастіше, шопоголізм з’являється у людей, котрих обмежують у чомусь, коли вони ростуть, тобто у дитинстві», - додала експерт.

 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100