04.03.2012 18:06   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

Вживаючи алкоголь і наркотики, дитина чинить прихований суїцид – психолог

Вживаючи алкоголь і наркотики, дитина чинить прихований суїцид – психолог

КИЇВ. 3 березня. АМН. Дитина, вживаючи алкоголь і наркотики, чинить прихований суїцид. Про це у ексклюзивному коментарі АМН повідомила психолог, психоаналітик Наталя Пільгук.

"Дуже гарний спосіб сховатися від проблеми – випити. Вдоволення алкогольних потреб – ранній спосіб самозаспокоєння. І це, на думку підлітків є дуже стильним, адже круті хлопці вживають пиво, горілку. Тому і розвивається підлітковий алкоголізм, пивний алкоголізм. Потім починається вживання наркотиків: марихуани, психотропних препаратів. Таким чином діти намагаються справитися із своєю безпорадністю. Ще один спосіб справитися із проблемою – заїдання тривоги – ось вам і булімія. Або ж взагалі відмова від їжі – от вам і анорексія. Все це скриті форми суїциду", - розповіла Н. Пільгук.

За словами експерта, коли дитина почуває себе зовсім безпорадною, вона намагається привернути до себе увагу і скоює демонстративний суїцид.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100