04.03.2012 14:02   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

До 3 років дитина не розуміє слів «післязавтра» і «позавчора» - психолог

До 3 років дитина не розуміє слів «післязавтра» і «позавчора» - психолог

КИЇВ. 3 березня. АМН. У дитини до трьох років немає сприйняття понять «позавчора» і «післязавтра», для неї це є дуже складною річчю. Про це у ексклюзивному коментарі АМН повідомив дитячий психолог лікарні «Охматдит» Вадим Дмитрієнко.

«Дні тижня діти розуміють краще ніж поняття «вчора», «завтра», «позавчора». Вони не вміють відчувати ці поняття, так само, як і вислів «через три роки». Дослідження показали, що діти з трьох до п’яти років починають розуміти поняття «короткий», «довгий», «широкий», «вузький». І, якщо пов’язати асоціативно ці поняття із поняттями «позавчора», післязавтра», то дитина швидше навчиться їх розуміти. І почне розуміти, яка різниця між трьома годинами і трьома днями, наприклад, - розповів В. Дмитрієнко.

За словами експерта, дитина дуже гарно сприймає, якщо їй проводити асоціативні паралелі, говорячи фрази типу «тоді, коли ми купували тобі оцю іграшку (книгу)».

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100